Правове регулювання операцій із нерухомим майном в україні має власну специфіку і у певних аспектах істотно відрізняється від правового регулювання операцій із іншими видами майна.

Серед операцій із існуючими видами нерухомого майна на практиці окремо виділяються операції із нерухомістю – будівлями, спорудами житлового та нежитлового призначення, земельними ділянками тощо.

Щодо операцій із нерухомістю слід відзначити не тільки існування особливих процедур здійснення операцій із нерухомістю, а й наявність необхідності аналізу та перевірки ризиків здійснення тієї чи іншої операції із нерухомістю, застосування на практиці правових механізмів, які убезпечують сторін такої операції.

Наша компанія надає послуги з питань, пов'язаних з придбанням, продажем, орендою житлової та комерційної нерухомості з метою задоволення потреби клієнтів у професійній консультації та захисту їхніх інтересів, в тому числі надає допомогу при виборі об'єктів житлової та комерційної нерухомості, організовує та здійснює перевірку правовстановлюючих та інших документів на об'єкти нерухомості, здійснює комплексний юридичний супровід укладення договорів та вчинення інших правочинів щодо нерухомості.